Kaliteli Tuval Nasıl Anlaşılır ?

Kaliteli Tuval Nasıl Anlaşılır ?

Eğer (Deneyimlerimizi sitenizde paylaşmak istiyorsanız Referans www.denizcerceve.com.tr  göstermeniz zorunludur)

Sevgili Sanat severler

Yaptığınız çalışmalarda boyanızı tasarruflu kullanabilmek, kullandığınız boyaların aslını kaybetmeden doğru renklendirme yapabilmek ,yapılan resmi duvarda  eğilmeden,bükülmeden takabilmek  ve resminizin renklerinin nesillerce bozulmadan kullanabilmek için kaliteli Tuval kullanmak zorundasınız Peki kaliteli Tuvali nasıl anlarsınız? Size bunu açıklamaya çalışacağız.

 

1-Kaliteli bez

İyi bir tuval bezi boya karşısında çatlamaz,gereğinden fazka boya emmez yada boyanızı kusmaz,boyayı arkaya geçirmezi boyanızın rengini ve niteliğini değiştirmez. İyi bezin özellikleriTuvalinizin ortalama ölçüde kullanılabilmesi için bezinin  asgari olarak  %75 Pamuk, 300 g/m² olması gerekirken Deniz Tuvalleri %100 Pamuk, 364 g/m² dir ayrıcada astarlıdır.Bizim zaten ispat edilmiş kalitemizle henüz tanışmadıysanız Tuvallerimizin bezini diğer Tuvallerle karşılaştırmaktan çekinmeyiniz.

 

2-Kaliteli şase

Tuval alırken mutlaka bakılması gereken 2. Yer Tuvalin şasesidir.Piyasada dolaşan bir çok Tuval ucuz mal edebilmek için kapı artıkları,budaklı ağaçlar yada nerdeyse kalem inceliğinde yapılan şaselerdir,bu kalite artık malzemeden yapılan imalatlarla yapılan çalışma  tabi ki eğilme gösterecektir,uzun emekler sonucu oluşan resim çalışmalarınızı deforme edilmemesi için şase kalitesi önemlidir.Eğer elinizde bu tip şaselerden yapılmış resim çalışmaları varsa Deniz tuval olarak sizlerin resimlerinizde ki şaseleri ücretsiz  değiştirebilme fırsatı sunuyoruz.Diğer önemli bir etmen şasenin resime zarar vermemesi için kenarlarının mutlaka  Freezelenmesi gerekir.

Etiketler

Yorumumuzu Yazınız